Gabinet Kosmetyczny JUSTYNA - Home


Zabiegi

Zabieg epilacji wykonywany laserem IPL.
Trwałe usuwanie owłosienia przy użyciu pulsacyjnej wiązki światła, która oddziałuje na melaninę włosa powodując zniszczenie mieszka włosowego. Trwały efekt osiąga się po wykonaniu serii zabiegów.

Umów się więcej

Bezpieczna i skuteczna metoda mechanicznego złuszczania naskórka. Usunięcie powierzchniowych warstw skórnych powoduje zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki. Po zabiegu skóra staje się widocznie gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna. Zabieg jest prosty i bezbolesny, a po jego wykonaniu pacjent nie jest wyłączony z życia codziennego.

Umów się

Zabieg polega na złuszczeniu i usuwaniu suchej, zrogowaciałej warstwy naskórka. Poleca się wykonanie od 4-8 zabiegów. Widoczny efekt uzyskujemy już po pierwszym zabiegu.

Umów się więcej

Zabiegi RF modelują i konturują obszary twarzy i szyi, wygładzają zmarszczki, zmarszczki mimiczne, zmniejszają miejscowe złogi tłuszczu, naciągają luźną lub obwisłą skórę, będącą wynikiem ciąży lub liposukcji. Są też znakomitym rozwiązaniem dla osób mających cellulit, którego chcą się pozbyć.

Umów się

Nieinwazyjna metoda na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Zadaniem liposukcji ultradźwiękowej jest redukcja złogów tłuszczu oraz cellulitu, a celem wyszczuplenie ciała.

Umów się

Nieinwazyjne wprowadzanie preparatów leczniczych i regenerujacych metodą elektroporacji. Widoczne efekty działania: redukcja zmarszczek, rozjaśnienie i nawilżenie skóry, redukcja celulitu, przyspieszenie spalania tłuszczu.

Umów się

Metoda hybrydowej mezoterapii twarzy szyi, dekoltu i okolic oczu z efektem natychmiastowego i długotrwałego odmłodzenia. Unikalność techniki polega na połaczeniu w jednym zabiegi mezoterapii igłowej i miktoigłowej.

Umów się

Celem zabiegu jest intensywna pielęgnacja cery oraz jej głębokie odrodzenie w celu zwiększenia jędrności i gęstości. Wypełnia załamania inierówności skóry twarzy.

Umów się

Zabieg polega na wprowadzeniu do warstwy naskórka pigmentów koloryzujących. Wykonywany na brwiach, ustach lub powiekach ma na celu uzyskanie trwałego makijażu. Efekt mikropigmentacji utrzymuje sie od 3-5 lat.

Umów się

Makijaż okolicznościowy indywidualnie dobrany, wykonany profesjonalnymi kosmetykami ukryje niedoskonałości skóry i podkreśli atuty urody.

Umów się

Makijaż ślubny jest wyjątkowym rodzajem makijażu. Powinien łączyć w sobie elementy makijażu dziennego i fotograficznego. Powinien być subtelny, o stonowanej kolorystyce, dopasowany przede wszystkim do typu urody, sukni ślubnej i bukietu.

Umów się

Bezpieczne przekłuwanie typowych i nietypowych miejsc ciała: uszy, brew, język, nos, pępek, warga. Zabieg wykonywany z miejscowym znieczuleniem.

Umów się

Zabieg przeznaczony do specjalistycznej regeneracji skóry dłoni. Zastosowane aktywne substancje hamują procesy starzenia się skóry, poprawiają krążenie oraz intensywnie ją odżywiają i nawilżają.

Umów się

Nieinwazyjna metoda na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Zadaniem liposukcji ultradźwiękowej jest redukcja złogów tłuszczu oraz cellulitu, a celem wyszczuplenie ciała.

Umów się

Szybka i bezpieczna koloryzacja brwi i rzęs.

Umów się

Idealna pielęgnacja dla skóry tłustej i problematycznej. Zabieg normalizuje i uspokaja działanie gruczołów łojowych. Działa antybakteryjnie pozostawia skórę czystą matową i odświeżoną.

Umów się

Pedicure kosmetyczny. Pedicure kosmetyczny i kolor lub french

Umów się